Netflix Paket Ücretleri ve Film Önerileri


1

İnternet üzerinden görüntülü medya içeriklerini izlemeyi sağlayan Netflix bir tür streaming platformdur. İnternet bağlantısının olduğu tüm cihazlardan erişilebilen bu platform gelişen teknolojik özellikleri ile dizi ve film izlemeyi kolaylaştırır. Kullanım kolaylığına sahip olan Netflix sınırsız ve reklamsız izleme keyfi sunar. Yasal olması sayesinde virüs tehlikesini ortadan kaldırır. Gelişmiş yapay zekası ile kullanıcıya özel deneyimler yaşatır. Kullanıcıların geçmiş verileri incelenerek kişiye özel içerik önerileri yapılır. Netflix üyelik sistemi üzerine kurulu olup bu içeriklere ulaşabilmek için üyelik işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Birden fazla abonelik seçenekleri mevcuttur. Her bir abonelik türü için netflix üyelik ücreti birbirinden farklıdır. Üyelik içeriğine göre daima kullanıcılara en ekonomik fiyat teklifleri yapılır.

 Netflix Dizi Önerileri

Geniş dizi ve film seçeneklerine sahip olan Netflix her türlü kullanıcı beklentisine hitap eder. Netflix dizi önerileri incelendiğinde psikolojik gerilim, bilim kurgu, korku, komedi, dram gibi türlerin daha fazla izlendiği görülecektir. Özellikle diziler kategorisinde yer alan 2006 BBC yapımı olan doğa belgeseli en çok izlenenler arasında yer alır. İzleyici puanı yüksek olan diziler haricinde platforma özgü çekilen diziler de mevcuttur. Netflix dizileri dünya genelinde farklı stüdyolardan lisans alınarak izleyicilere sunulur. Aboneler isterlerse sonradan izlemek istedikleri dizi ve filmleri profil kısmında bulunan izleme listesine ekleyebilirler. Netflix filmleri ve dizileri sayıca fazla olduğundan liste sayesinde aranan içerik hızlıca bulunabilir.

Netflix Giriş

İnternete bağlı cihazdan üyeler platformda oturum açarak istedikleri içeriğe ulaşabilirler. Bilgisayardan oturum açacak olanlar doğrudan internet sitesinden platforma giriş yapabilir. Akıllı telefonlardan oturum açmak için önce Netflix indir işlemi yapmak gerekir. Telefonun uygulama mağazasından arama çubuğuna Netflix yazılarak uygulama hızlıca indirilebilir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra üst kısımda bulunan oturum aç sekmesine tıklanır ve telefon numarası ya da e posta adresi ile şifre bilgileri girilerek Netflix giriş aşaması tamamlanır. Giriş sırasında herhangi bir sorunla karşılaşan aboneler Netflix oturum açamıyorum sekmesine tıklayarak online destek alabilirler. Sorun giderme adımlarını eksiksiz olarak takip etmek sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Netflix Paketleri Ve Üyelik Ücretleri

Platformdan yararlanmak isteyenlerin merak ettikleri konuların başında Netflix üyelik ücretleri gelir. Dönemlere göre farklılık gösteren ücretler seçilen abonelik paketi ile ilişkilidir. Güncel ücret tablosuna göre fiyatlar 45.99 Türk lirasından başlar. Seçilebilecek Netflix paketleri toplamda üç tanedir. Temel paket en uygun fiyatlı seçenektir. Standart plan olan abonelik türü aylık 69,99 Türk lirası ile ücretlendirilir. Diğer ve son tür olan özel plan ise aylık 93,99 Türk lirasıdır. Yeni ücretler yeni üyeler için geçerlidir. Eski abonelere güncel fiyatlar aşamalı olarak sunulur. Fiyat değişikliği durumlarında kullanıcılara e posta ile bilgilendirme yapılır. Aboneler istedikleri zaman planlarını iptal etme ve değiştirme hakkına sahiptir.


Like it? Share with your friends!

1
blogadmin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir