Adana Sarıçam hava durumu


0

Bugün Adana Sarıçam hava durumu sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sayede ilçemizden güncel hava durumunu günlük düzenli olarak da takip edebilirsiniz. Sarıçam ilçemiz konumu bakımından Adana ilimiz merkeziyle yakındır.

 

Bu sebeple ilçemizdeki 2023 güncel metoroloji durumu Adana ilimiz merkeziyle benzerlik göstermektedir. Fakat Sarıçam ilçemizde havalar daha sıcak olabiliyor. Bunun ana nedeni ise ilçemizin daha çok ılıman iklim tipine sahip olmasıdır. Bu sayede ilçemize her yıl onlarca yerli ve yabancı turistler akın etmektedir.

 

Sarıçam ilçemizin hava şartları uygun olmakla birlikte pek çok tarihi ve doğal güzelliklere de sahiptir. Bu bakımdan ise Adana ilimizin en çok ziyaret edlen ilçeleri arasında yer alıyor.

 

Adana Sarıçam Bugünkü Hava Durumu Nedir?

 

Adana kentimizdeki her bir ilçede hava durumu farklılık gösterir. Bun bakımdan Sarıçam ilçemizdeki hava durumu da diğer ilçelerden farklıdır. Bu ilçemizde bugün hissedilebilir orandaki hava durumu ise 22 derecelik sıcaklık söz konusudur. Buna göre metoroloji uzmanları tarafından da vurgulandığı üzere Sarıçam ilçemizden hava durumunun oldukça sıcak olduğunun altını çizebiliriz.

 

Bunun haricinde söz konusu ilçemizden bugün hissedilebilir nem oranı ise yüzde 90 oranındadır. Bu bakımdan Sarıçam ilçemizden nem oranı oldukça yüksektir. Bu bakımdan bugün itibariyle söz konusu ilçemizden tedbirli olarak gezmenizde yararlar bulunuyor.

Adana Sarıçam 15 Günlük Hava Durumu

 

Adana Sarıçam 15 günlük hava durumu hakkında da bilgi alabilirsiniz. İlçemizde de 5 günlük,10 ve 15 günlük gibi periyotlar üzerinden hava durumu raporları sunuluyor. Bu kapsamda Sarıçam ilçemizden 15 günlük güncel hava durumu ise 17 Kasım Cuma gününde 22 gündüz ve 14 gece sıcaklığı söz konusudur.

 

19 Kasım Pazar günü ise yer yer sağanak yağmurlu hava söz konusudur. Buna göe hava sıcaklığı gündüz 20 derece ve gece de 12 derece olabilmektedir. 20 Kasım pazartesi gününde ise havanın yer yer bulutlu olması beklenmektedir. Buna göre Pazartesi gününde ise hava durumu gündüz 17 derece ve gece olarak da 10 derece görecektir. https://www.5ocakgazetesi.com/adana-hava-durumu

 


Like it? Share with your friends!

0
blogadmin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir