Mobil Uygulamalar

Teknolojinin gereksinimlerini sürekli takip ederek, son kullanıcının ihtiyaçlarını gözden geçirip en hızlı en doğru çözümü bulma çabasındadır. Bugün dünyada ve ülkemizde olmazsa olmaz haline gelen, kimsenin elinden düşmeyen ve önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan mobil teknoloji vazgeçilmezimiz olmuştur. Bilgiye ulaşmanın en kestirme yolu olan mobil teknolojisi ile ilgili çalışmalarımız, firmaların, kurumların ve kişilerin işlerini çok kolaylaştırmaktadır.Firmamız, iOS ( Iphone, Ipad, Ipod ve diğer apple ürünleri ), Android ve Windows mobil platformları üzerinde uygulama çalışmaları yapmaktadır.

Yaptığımız Hizmeti 2 Ana başlıkta Toplayabiliriz

  • Hibrit Uygulama (Her Platforma Uygun ios,android,windows v.b)
  • Native Uygulama

 

Hibrit Uygulama

En Yeni teknolojiler ile geliştirdiğimiz hibrit uygulamalarımız son derece hızlı ve modern bir şekilde tamamlıyoruz. Hibrit olarak yazdığımız uygulamaları tüm platformlara uyumlu hale getiriyoruz ve sizlere teslim ediyoruz.

Native Uygulama

Native uygulamalar da ise müşteriden gelen talep doğrultusunda istediği platform ya da platformlar da hazırlayıp teslim ediyoruz. 

Yaptığımız bu işlemler sonucunda ortaya çıkan mobil uygulamanızı kendi hesaplarınızda yayınlamanız konusunda size yardımcı oluyoruz. İstenirse Mobil Seo konusunda destek oluyoruz.

Sizde taleplerinizi belirleyip, çözümlerimiz için bizimle irtibata geçiniz…

Teklif İste
Sayfa Başına Dön